Colegiul National "Fratii Buzesti"

Adresa: strada Stirbei Voda nr. 5, cod 200352, Craiova, Dolj
Telefon: 0251/532277, 0351/405471 Fax: 0251/413415
E-mail: fratii_buzesti@yahoo.com

sigla CNFB

Cautare in site:

"Trebuie sa marturisesc ca intr-atata mi s-au pastrat de vii, in suflet, anii petrecuti in liceu, incat adesea ma visez elev, strabatand curtea interioara, culoarele, urcand scarile spre clasele de sus. Adeseori, mi se desprind din ceturi, sub ochii mintii, figuri si scene de neuitat."

Alexandru Mitru (prozator)

Rezultate Olimpiade scolare 2007, faza Judeteana

Nume Clasa Materia Profesor Premiu Obs
STANCULESCU DIANA IX BIOLOGIE GIRJU MARIA I CN
BUTU JANIN IX BIOLOGIE PETRESCU GENELIA III
DASOVEANU PATRICIA IX BIOLOGIE PETRESCU GENELIA III
DIACONU EMENUELA IX BIOLOGIE PETRESCU GENELIA III
BOTAN VANESA X BIOLOGIE PETRESCU GENELIA I CN
GIFU PATRICIA X BIOLOGIE GIRJU MARIA III
DADULESCU MADALINA X BIOLOGIE PETRESCU GENELIA M CN
BUSAN ALINA XI BIOLOGIE PETRESCU GENELIA I CN
TABACU IRINA XI BIOLOGIE GIRJU MARIA II CN
CAZACU IRINA XI BIOLOGIE PETRESCU GENELIA III
TARNITA ROXANA XII BIOLOGIE GIRJU MARIA II CN
PREDOI CODRUT IX CHIMIE SPINU LACRAMIOARA III
BRANZAN GABRIELA VIII CHIMIE SPINU LACRAMIOARA II CN
BOBORELU ALEXANDRA VIII CHIMIE SPINU LACRAMIOARA III CN
PETRESCU ANA MARIA VIII CHIMIE SPINU LACRAMIOARA M CN
GIFU PATRICIA X CHIMIE SPINU LACRAMIOARA I CN
PAUNOIU ANDREEA X CHIMIE SPINU LACRAMIOARA II CN
TRIFAN DENISSE XI CHIMIE SPINU LACRAMIOARA II
DECA GABRIELA XI CHIMIE SPINU LACRAMIOARA II
PREDA FLORENTINA XII CHIMIE SPINU LACRAMIOARA I CN
CRISTEA COSMIN XII CHIMIE SPINU LACRAMIOARA II
TRINCU NICU XII CHIMIE NEACSU MADALINA III
VRAJITOAREA ANDREI IX FIZICA SERBAN MARIN I
AMZA CATALIN IX FIZICA SERBAN MARIN III
DAN OCTAVIAN IX FIZICA ROSU VASILE M CN
MOSU ALEXANDRA VIII FIZICA DRAGOMIR EMILIA I CN
BRANZAN GABRIELA VIII FIZICA DRAGOMIR EMILIA III
EHOROVICI RADU X FIZICA ROSU VASILE I CN
STANICA DIANA X FIZICA SERBAN OANA II CN
DUMITRU REMUS X FIZICA SERBAN MARIN III CN
NICOLESCU LIA X FIZICA SERBAN MARIN M CN
TALPOSI ANDA X FIZICA SERBAN OANA M CN
TROACA LUCHICI ANDREI XI FIZICA ROSU VASILE I CN
TUNARU IULIA XII FIZICA STANICA CARMEN II
IONESCU BOGDAN XII FIZICA SERBAN MARIN III
DAN DENISA IX GEOGRAFIE CURCAN MIHAELA II CN
MOROSANU GABRIELA IX GEOGRAFIE CURCAN MIHAELA III
BILDESCU RADU IX GEOGRAFIE CURCAN MIHAELA III
MITOI DIANA X GEOGRAFIE DRAGUT IOANA I CN
TIRSOAGA ANDA X GEOGRAFIE DRAGUT IOANA III
MARGINEANU ANCA XI GEOGRAFIE DIMIERU NICUSOR I
PREDOI CRISTIAN XI GEOGRAFIE DIMIERU NICUSOR I
CODOBA ROXANA XI GEOGRAFIE DRAGUT IOANA II
LICSON MADALINA XI GEOGRAFIE DRAGUT IOANA III
COSMA ADRIANA XI GEOGRAFIE DIMIERU NICUSOR III
DIACONU RUXANDRA XII GEOGRAFIE DIMIERU NICUSOR II
MARUSCA ANDRA XII GEOGRAFIE DIMIERU NICUSOR II CN
ANDREIANA ANDREI IX INFORMATICA GRINDEANU MIHAELA II
SANDU SORINA IX INFORMATICA GRINDEANU MIHAELA II CN
RADU IOANA IX INFORMATICA SCHIOPU LILIANA III
DASCALU ANDI X INFORMATICA NICOLI MARIUS I CN
BELGUN ADRIAN X INFORMATICA NICOLI MARIUS III CN
IONESCU BOGDAN XII INFORMATICA SCHIOPU LILIANA I CN
PANDIA LAURENTIU IX ISTORIE PANDIA OPREA II CN
DAN OCTAVIAN IX ISTORIE PANDIA OPREA III
RUSIE ISABELA XI ISTORIE BALACI CLAUDIA II CN
PAUN ADELA XII ISTORIE GECALA STELIANA I CN
PITICHE ANDREEA XII ISTORIE PANDIA OPREA II CN
GHIGIU ALEXANDRU XII ISTORIE GECALA STELIANA III
CIOROIANU ALESANDRA IX LB.ENGLEZA GAVRILA MIHAELA I
GURAN STEFAN IX LB.ENGLEZA GAVRILA MIHAELA I
MARIAN IULIA IX LB.ENGLEZA VADUVA ADINA I
CALCIU MIRUNA IX LB.ENGLEZA GHERASE CRISTINA II
CHERCIU CATALIN IX LB.ENGLEZA GAVRILA MIHAELA II
TOMESCU ELENA IX LB.ENGLEZA GHERASE CRISTINA II
CALANGIU IOANA IX LB.ENGLEZA ROVENTA GRATIANA III
OLARIU ANA IX LB.ENGLEZA VADUVA ADINA III
IACOB ANDREEA X LB.ENGLEZA RUSESCU ADINA I
IONESCU DIANA X LB.ENGLEZA VADUVA ADINA I
NICOLAESCU ANCA X LB.ENGLEZA RUSESCU ADINA I
SCOROJITU CRISTINA X LB.ENGLEZA GAVRILA MIHAELA I
VIRGOLICI OANA X LB.ENGLEZA SCHEVACH LAURA I
DUMITRESCU CORINA X LB.ENGLEZA RUSESCU ADINA II
FOARFA ALEXANDRA X LB.ENGLEZA VADUVA ADINA II
IONITA CRISTIANA X LB.ENGLEZA RUSESCU ADINA II
IONITA POMPILIA X LB.ENGLEZA RUSESCU ADINA II
IULIAN ANDRA X LB.ENGLEZA VADUVA ADINA II
MACINIC LAURA X LB.ENGLEZA RUSESCU ADINA II
ROSCA ROXANA X LB.ENGLEZA GAVRILA MIHAELA II
TRIFAN OANA X LB.ENGLEZA GAVRILA MIHAELA II
VISAN IRINA X LB.ENGLEZA ROVENTA GRATIANA II
BARBU OANA X LB.ENGLEZA VADUVA ADINA III
BURLAN ALEXANDRA X LB.ENGLEZA VADUVA ADINA III
IVAN HORIA XI LB.ENGLEZA GHERASE CRISTINA I
JILAVU ERMINIA XI LB.ENGLEZA GHERASE CRISTINA I
PASAT ANCA XI LB.ENGLEZA GAVRILA MIHAELA I
LICSON MADALINA XI LB.ENGLEZA GHERASE CRISTINA II
ZAHARIA ANCA XI LB.ENGLEZA RUSESCU ADINA II
BUZATU ALEXANDRA XI LB.ENGLEZA GHERASE CRISTINA II
CRETU FLAVIA XI LB.ENGLEZA POSTELNICESCU MIHAELA II
BOGDAN ALINA XI LB.ENGLEZA RUSESCU ADINA II
DUDAU ANCA XI LB.ENGLEZA GAVRILA MIHAELA II
ILIE LAURENTIU XI LB.ENGLEZA GABROVEANU RALUCA II
PIRLEA MADALINA XI LB.ENGLEZA GAVRILA MIHAELA II
CHIRIAC CORALINA XI LB.ENGLEZA RUSESCU ADINA III
CUCU DORIN XI LB.ENGLEZA GAE ALINA III
NILCA ANDREEA XI LB.ENGLEZA GAE ALINA III
PANUS ANDREI XI LB.ENGLEZA GABROVEANU RALUCA III
PREDA FLORENTINA XII LB.ENGLEZA ROVENTA GRATIANA I
TARNITA ROXANA XII LB.ENGLEZA ROVENTA GRATIANA I
DINCA DANIELA XII LB.ENGLEZA ROVENTA GRATIANA I
MAINERICI DIANA XII LB.ENGLEZA ROVENTA GRATIANA I
RIZA ANCA XII LB.ENGLEZA ROVENTA GRATIANA I
USCATESCU LAVINIA XII LB.ENGLEZA RUSESCU ADINA II
STANESCU VIOREL XII LB.ENGLEZA RUSESCU ADINA II
NICULESCU RALUCA IX LB.FRANCEZA MITU LIVIA I CN
BOTGROS ANA MARIA IX LB.FRANCEZA MITU LIVIA II CN
MOTOI ALINA GEORGIANA IX LB.FRANCEZA CALOTA CARMEN II
MATEI LARISA IX LB.FRANCEZA CIOBANU CRISTIANA III
CAZAN CAMELIA X LB.FRANCEZA BRATU MARIA III
PLAVIT ROXANA X LB.FRANCEZA BRATU MARIA III
DRAGHICI CRISTINA XI LB.FRANCEZA MITU LIVIA II
MICU CATALIN XI LB.FRANCEZA RIZA DOINA II CN
AMZA ROXANA XI LB.FRANCEZA RIZA DOINA III
MOTORGA GEORGIANA XI LB.FRANCEZA MITU LIVIA III
USCATESCU LAVINIA XII LB.FRANCEZA MITU LIVIA III
DAHA ANA MARIA XI LB.GERMANA PESCARU SILVANA I
TOMESCU ANDRADA XI LB.GERMANA PESCARU SILVANA III
GINGU ALINA IX LB.LATINA PETRESCU ANGELA I CN
ANDRONACHE RAZVAN IX LB.LATINA PETRESCU ANGELA III
SOREANU CRISTINA X LB.LATINA PETRESCU ANGELA I CN
STANCIU ALINA LORENA X LB.LATINA PETRESCU ANGELA II
ZAHARIA ANCA XI LB.LATINA PETRESCU ANGELA I CN
ILIE LOREDANA XI LB.LATINA PETRESCU ANGELA II
MOROSANU GABRIELA IX LB.ROMANA COJOCAREANU GABRIELA II CN
GOGESCU FIONA V LB.ROMANA CISMARU MARIA II CN
CONSTANTIN IRINA VI LB.ROMANA CISMARU MARIA I CN
BOLOGA RAMONA VII LB.ROMANA TURCIN EMILIA II CN
TRIFAN DENISSE XI LB.ROMANA NOREANU LAURA III
MITRACHE LUIZA XII LB.ROMANA IONICESCU SERGIU I CN
VRAJITOAREA ANDREI IX MATEMATICA TUTESCU LUCIAN II CN
AMZA CATALIN IX MATEMATICA TUTESCU LUCIAN M CN
GOGESCU FIONA V MATEMATICA IONESCU MARIA II
BURLAN IUNIA VI MATEMATICA IVASCHESCU NICOLAE II
PAVEL IRINA VI MATEMATICA IVASCHESCU NICOLAE III
IORDACHE BIANCA VIII MATEMATICA IONESCU MARIA I CN
DUMITRESCU IUSTIN VIII MATEMATICA IONESCU MARIA II CN
TUTESCU ANCA X MATEMATICA GRAMA DANIELA I CN
BUCATEA MADALIN XI MATEMATICA TUTESCU LUCIAN II CN
ROCSOREANU ALEXANDRU XI MATEMATICA TUTESCU LUCIAN III
FORMATIE CORALA MUZICA DOROBANTU MARINEL II
GEORGESCU PATRICIA XI SOCIO-UMANE CALIN TINA III
PAJARCU DIANA XII SOCIO-UMANE BUSUIOCESCU MIRCEA I CN
SANDULESCU IULIA XII SOCIO-UMANE CALIN TINA I CN
SAVULESCU RADU XII SOCIO-UMANE BUSUIOCESCU MIRCEA I CN
SORA ADELINA XII SOCIO-UMANE CALIN TINA II
ECHIPA VOLEI FETE-LICEU SPORT POPESCU LILIANA I
ECHIPA HAMBAL FETE SPORT CIOC AURELIA I
ECHIPA VOLEI FETE-GIMNAZIU SPORT POPESCU LILIANA II
ECHIPA VOLEI BAIETI-GIMNAZIU SPORT POPESCU LILIANA II
ECHIPA BASCHET FETE-LICEU SPORT SZUCS ANA MARIA II
ECHIPA BASCHET BAIETI-LICEU SPORT SZUCS ANA MARIA II

Get Firefox! Valid XHTML 1.0 Transitional