Colegiul National "Fratii Buzesti"

Adresa: strada Stirbei Voda nr. 5, cod 200352, Craiova, Dolj
Telefon: 0351/405471 Fax: 0351/405471, 0251/413415
E-mail: fratii_buzesti@yahoo.com

sigla CNFB

Cautare in site:

"Urez, pe aceasta pagina (cartea de onoare a scolii) si in aceasta clipa, elevilor de azi si de maine ai celebrului liceu craiovean sa fie si ei asemenea ciresarilor: veseli, bravi, inteligenti, curajosi, generosi, mereu cu sufletul patriei in sufletul lor."

Constantin Chirita (scriitor)

Rezultate Olimpiade scolare 2008

Nume Clasa Materia Profesor Premiu judeteana Obs Premiu nationala
BASCHET BAIETI G SZUCS A.M.+ LAZARCIUC N. PREMIUL II
BASCHET FETE G SZUCS A.M.+ LAZARCIUC N. PREMIUL I
BASCHET FETE L SZUCS A.M PREMIUL III
COR GIMNAZIU PASCALAU IULIANA PREMIUL II
VOLEI BAIETI G POPESCU LILIANA PREMIUL III
VOLEI BAIETI L POPESCU LILIANA MENTIUNE
VOLEI FETE L POPESCU LILIANA PREMIUL II
VOLEI FETE G POPESCU LILIANA PREMIUL III
MATEI DRAGOS X ASTRONOMIE PREMIUL I C.N.
ICA MARIUS BADMINTON SZUCS A.M.+ LAZARCIUC N. PREMIUL I C.N.
ALBASTROIU GEORGE IX BIOLOGIE PETRESCU GENELIA PREMIUL III
BALA ANGELA IX BIOLOGIE MIHAILA AURELIA PREMIUL I C.N. MENTIUNE
BUSAN ALINA MIHAELA XII BIOLOGIE PETRESCU GENELIA PREMIUL I C.N. MENTIUNE
CIOCIRLAN IRINA XII BIOLOGIE PETRESCU GENELIA MENTIUNE
DASOVEANU PATRICIA X BIOLOGIE PETRESCU GENELIA PREMIUL III
DADULESCU MADALINA XI BIOLOGIE PETRESCU GENELIA PREMIUL II
DIACONU EMANUELA X BIOLOGIE PETRESCU GENELIA PREMIUL II
FILIPESCU TEODORA IX BIOLOGIE PETRESCU GENELIA PREMIUL III
GAE DIANA ANDREEA XI BIOLOGIE PETRESCU GENELIA PREMIUL I C.N. PREMIUL II
HORESCU CRISTINA X BIOLOGIE PETRESCU GENELIA PREMIUL II
MARINCEA ADRIANA XII BIOLOGIE PETRESCU GENELIA PREMIUL II
MILITARU MIHAELA IX BIOLOGIE MENTIUNE
MORARU ANDRA X BIOLOGIE PETRESCU GENELIA MENTIUNE
MUNTEANU BRIGITE IX BIOLOGIE MENTIUNE
NAIDIN BIANCA X BIOLOGIE GAE RODICA MENTIUNE
NEDELCU TEODORA IX BIOLOGIE PETRESCU GENELIA MENTIUNE
RADU DANIELA IX BIOLOGIE MIHAILA AURELIA PREMIUL II
STANCULESCU DIANA X BIOLOGIE MIHAILA AURELIA MENTIUNE
ARANGHELOVICI ANGELA X CHIMIE SPINU LACRAMIOARA MENTIUNE
BALA ANGELA IX CHIMIE BRINDUSOIU MIHAI MENTIUNE C.N. MENTIUNE
BOBORELU ALEXANDRA CRISTINA IX CHIMIE SPINU LACRAMIOARA PREMIUL II C.N. MENTIUNE SPECIALA
BRINZAN GABRIELA CATALINA IX CHIMIE SPINU LACRAMIOARA MENTIUNE
CIOARA MANUELA LILIANA X CHIMIE BRINDUSOIU MIHAI MENTIUNE
CIOBANU ROBERTA GRATIELA IX CHIMIE SPINU LACRAMIOARA PREMIUL III
GEANALIU RUXANDRA XII CHIMIE BRINDUSOIU MIHAI PREMIUL II C.N.
GHIOALA OANA ANDREEA X CHIMIE BRINDUSOIU MIHAI MENTIUNE
GIFU ELENA PATRICIA XI CHIMIE SPINU LACRAMIOARA MENTIUNE
ILINCA DIANA ANDREEA IX CHIMIE CERACEANU CORNELIA MENTIUNE
PAUNOIU ANDREEA MONICA XI CHIMIE SPINU LACRAMIOARA PREMIUL I C.N. MENTIUNE
PETCU ION CRISTIAN IX CHIMIE CERACEANU CORNELIA MENTIUNE
PETRESCU ANA MARIA IX CHIMIE SPINU LACRAMIOARA MENTIUNE
POENARU ISABELA CRISTINA XI CHIMIE SPINU LACRAMIOARA PREMIUL III C.N.
SURUGIU ROXANA XI CHIMIE NEACSU MADALINA MENTIUNE
DINCU IONUT IX CONC.INFO.APLIC. GUTA NICOLITA PREMIUL II
DULVAC DAN CRISTIAN X CONC.INFO.APLIC. GUTA NICOLITA MENTIUNE
IORDACHE VLAD X CONC.INFO.APLIC. MENTIUNE
PETRESCU ANA MARIA IX CONC.INFO.APLIC. GUTA NICOLITA MENTIUNE
VLAD SORIN IX CONC.INFO.APLIC. GUTA NICOLITA MENTIUNE
COSTEA MIHAELA ALEXANDRA XII ECONOMIE BUSUIOCESCU MIRCEA PREMIUL I C.N. MENTIUNE+ PREMIU SPECIAL
GONTILA ALINA XII ECONOMIE BUSUIOCESCU MIRCEA PREMIUL II
CHIRIAC CORALINA XII FILOSOFIE CALIN TINA PREMIUL II
AMZA CATALIN X FIZICA ROSU VASILE MENTIUNE
ANDREI ALIN X FIZICA SERBAN MARIN MENTIUNE
BRINZAN GABRIELA CATALINA IX FIZICA BUNTA MONICA PREMIUL II C.N. MENTIUNE
CARAULEANU BOGDAN IX FIZICA BUNTA MONICA MENTIUNE
DOBRESCU BOGDAN X FIZICA SERBAN MARIN MENTIUNE
DOBRESCU LORENA ROBERTA IX FIZICA BUNTA MONICA MENTIUNE C.N.
DUMITRU REMUS XI FIZICA SERBAN MARIN PREMIUL II C.N.
EHOROVICI RADUCU XI FIZICA ROSU VASILE PREMIUL III C.N. MENTIUNE
ETEGAN MARIA COSMINA IX FIZICA BUNTA MONICA PREMIUL III C.N. MENTIUNE SPECIALA
IONITOIU ANDREEA DENISA VIII FIZICA BUNTA MONICA MENTIUNE
MANDA IULIA IX FIZICA STANICA CARMEN MENTIUNE
MOSU ALEXANDRA IX FIZICA STANICA CARMEN PREMIUL I C.N. MENTIUNE
MOTOI ALINA X FIZICA SERBAN MARIN MENTIUNE
MUTASCU ADRIAN IX FIZICA URSU STELIAN MENTIUNE
NICOLESCU LIA ANDREEA XI FIZICA SERBAN MARIN MENTIUNE
OCTAVIAN DAN X FIZICA ROSU VASILE PREMIUL II C.N. PREMIUL III
RADU CRISTINA X FIZICA SERBAN MARIN MENTIUNE
SANDU BOGDAN IX FIZICA URSU STELIAN MENTIUNE
SANDU FLORINA CRISTINA IX FIZICA URSU STELIAN MENTIUNE
STANCIOIU NICU RAZVAN VIII FIZICA BUNTA MONICA MENTIUNE
STANICA DIANA XI FIZICA SERBAN OANA PREMIUL I C.N.
TALPOSI ANDA XI FIZICA SERBAN OANA MENTIUNE
TROACA LUCHICI ANDREI XII FIZICA ROSU VASILE PREMIUL I C.N. MENTIUNE
VRAJITOAREA ANDREI X FIZICA ROSU VASILE PREMIUL III C.N. MENTIUNE
BALDESCU RADU X GEOGRAFIE CURCAN MIHAELA MENTIUNE
DAN DENISA MARIANA X GEOGRAFIE CURCAN MIHAELA PREMIUL I C.N.
FOARFA ALEXANDRA XI GEOGRAFIE CURCAN MOHAELA PREMIUL II
GODEANU DANIEL IX GEOGRAFIE CURCAN MIHAELA MENTIUNE
HODOROABA TIBERIU X GEOGRAFIE CURCAN MIHAELA PREMIUL III
MARGINEANU ANCA XII GEOGRAFIE DIMIERU NICUSOR MENTIUNE
MITOI DIANA XI GEOGRAFIE DRAGUT IOANA PREMIUL I C.N. MENTIUNE
OANA ELENA VIII GEOGRAFIE DIMIERU NICUSOR MENTIUNE
POPA CRISTINA IX GEOGRAFIE CURCAN MIHAELA MENTIUNE
PREDOI CRISTIAN XII GEOGRAFIE DIMIERU NICUSOR PREMIUL III C.N.
TOMA ALEXANDRU XII GEOGRAFIE DIMIERU NICUSOR PREMIUL III
AMZA CATALIN X INFORMATICA DOCHIA MARINELA PREMIUL II
BUCATEA MADALIN XII INFORMATICA VITELARU SOFIA PREMIUL I C.N.
CAZACU ALEXANDRU IX INFORMATICA NICOLI MARIUS PREMIUL I C.N. MENTIUNE
DIACONU DIANA X INFORMATICA GRINDEANU MIHAELA MENTIUNE
DUMITRU REMUS XI INFORMATICA NICOLI MARIUS MENTIUNE
EHOROVICI RADUCU XI INFORMATICA NICOLI MARIUS MENTIUNE
GHERGHINA ALEXANDRU XII INFORMATICA VITELARU SOFIA MENTIUNE
MUTASCU ADRIAN IX INFORMATICA DOCHIA MARINELA MENTIUNE
PETCU ION CRISTIAN IX INFORMATICA DOCHIA MARINELA PREMIUL II C.N.
RADU IOANA X INFORMATICA SCHIOPU LILIANA MENTIUNE
SANDU BOGDAN IX INFORMATICA DOCHIA MARINELA PREMIUL II
TABACU RAUL IX INFORMATICA DOCHIA MARINELA MENTIUNE
TUDOR DAN XI INFORMATICA VITELARU SOFIA MENTIUNE
ANDRONACHE RAZVAN X ISTORIE PANDIA OPREA MENTIUNE
COLAN SIMINA X ISTORIE PANDIA OPREA PR. SPECIAL
COTEA CRISTINA XII ISTORIE GECALA STELIANA MENTIUNE
CSEPREGI DENISA IX ISTORIE GECALA STELIANA PREMIUL III
DRAGOMIR ELENA XI ISTORIE BALACI CLAUDIA MENTIUNE
MITRULESCU OANA XII ISTORIE BALACI CLAUDIA PR. SPECIAL
NISTOR CLAUDIA MARIA XII ISTORIE BALACI CLAUDIA PREMIUL II C.N.
OLTEANU ANDREEA ROXANA IX ISTORIE PANDIA OPREA PREMIUL I C.N. PREMIUL I
PANDIA LUCIAN ADRIAN IX ISTORIE GECALA STELIANA MENTIUNE
PANITA VERONICA XI ISTORIE BALACI CLAUDIA MENTIUNE
RUSIE IZABELA XII ISTORIE BALACI CLAUDIA MENTIUNE
SIMION RALUCA XI ISTORIE BALACI CLAUDIA MENTIUNE
VLADUT ILEANA LOREDANA IX ISTORIE GECALA STELIANA MENTIUNE
ARANGHELOVICI ANGELA X LB. ENGLEZA ROVENTA G. PREMIUL II
BIBAN BIANCA GEORGIANA IX LB. ENGLEZA GHERASIE C. MENTIUNE
BOBORELU ALEXANDRA CRISTINA IX LB. ENGLEZA ROVENTA G. PREMIUL II
BOCIOAGA ANDREEA CAMELIA X LB. ENGLEZA ROVENTA G. PREMIUL II
BODGROS ANA MARIA X LB. ENGLEZA ROVENTA G. PREMIUL II
BOGDAN ALINA XII LB. ENGLEZA RUSESCU ADINA PREMIUL II
CHERCIU CATALIN X LB. ENGLEZA GAVRILA M. PREMIUL III
CHIRIAC CORALINA XII LB. ENGLEZA RUSESCU ADINA PREMIUL I C.N.
CIOACA ROXANA GEORGIANA IX LB. ENGLEZA GHERASIE C. MENTIUNE
CIOBANU ROBERTA GRATIELA IX LB. ENGLEZA ROVENTA G. MENTIUNE
CIOROIANU ALESANDRA X LB. ENGLEZA GAVRILA M. PREMIUL III
COSTACHE ANDREI XI LB. ENGLEZA VADUVA A. PREMIUL III
COSTEA L.I. ALEXANDRA IX LB. ENGLEZA GHERASIE C. PREMIUL III
COTOFANA MARIUS VLAD IX LB. ENGLEZA ROVENTA G. PREMIUL III
CRACIUN ADANA ELENA IX LB. ENGLEZA SCHEVACH L. PREMIUL II
CURCA ROBERTA ELENA X LB. ENGLEZA GAVRILA M. PREMIUL II
DAHA ANA MARIA XII LB. ENGLEZA RUSESCU ADINA PREMIUL II
DAN DENISA MARIANA X LB. ENGLEZA ROVENTA G. MENTIUNE
DOBRE BOGDAN XI LB. ENGLEZA ROVENTA G. MENTIUNE
DOBROTA ALEXANDRA IULIA X LB. ENGLEZA VADUVA A. MENTIUNE
DUDAU ANCA XII LB. ENGLEZA GAVRILA M. PREMIUL I
DULVAC DAN CRISTIAN X LB. ENGLEZA VADUVA A. MENTIUNE
DUMITRESCU CORINA XI LB. ENGLEZA RUSESCU ADINA PREMIUL II
DUMITRU REMUS XI LB. ENGLEZA GAE A. MENTIUNE
FOARFA ALEXANDRA XI LB. ENGLEZA VADUVA A. MENTIUNE
GHINESCU RUXANDRA OANA IX LB. ENGLEZA GAVRILA M. PREMIUL III C.N. PREMIU SPECIAL
GHITA EDUARD XI LB. ENGLEZA GABROVEANU R. PREMIUL III
GOGA CONSTANTA SORANA X LB. ENGLEZA GHERASIE C. PREMIUL II
GURAN GABRIEL STEFAN X LB. ENGLEZA SCHEVACH L. PREMIUL III
IONESCU DIANA IULIANA XI LB. ENGLEZA VADUVA A. PREMIUL II
IORDACHE FLAVIA ANDREEA XI LB. ENGLEZA VADUVA A. PREMIUL I
JIANU IONUT IX LB. ENGLEZA SCHEVACH L. PREMIUL II
MANDA IULIA IX LB. ENGLEZA ROVENTA G. PREMIUL III
MARDALE PATRICIA IX LB. ENGLEZA POSTELNICESCU M. PREMIUL III
MARIAN IULIA ANCA X LB. ENGLEZA VADUVA A. PREMIUL II
MAGUREANU STEFANIA X LB. ENGLEZA GAE A. MENTIUNE
MARCULESCU ROXANA IX LB. ENGLEZA GHERASIE C. MENTIUNE
MEHEDINTEANU TUDOR ALEXANDRU X LB. ENGLEZA VADUVA A. MENTIUNE
MOSU ALEXANDRA IX LB. ENGLEZA GHERASIE C. PREMIUL II
MOTOI ALINA X LB. ENGLEZA GAE A. PREMIUL III
NICOLAESCU ANCA XI LB. ENGLEZA RUSESCU ADINA PREMIUL II
NILCA ANDREEA XII LB. ENGLEZA GAE A. PREMIUL I
OCTAVIAN DAN X LB. ENGLEZA ROVENTA G. PREMIUL II
OLARIU OANA BIANCA X LB. ENGLEZA VADUVA A. PREMIUL II
PANITA VERONICA XI LB. ENGLEZA GAE A. PREMIUL II
PEPTAN TANIA XI LB. ENGLEZA SCHEVACH L. PREMIUL II
POP ELENA OLIVIA XI LB. ENGLEZA ROVENTA G. MENTIUNE
POPESCU SILVIA CARMEN X LB. ENGLEZA VADUVA A. MENTIUNE
PREDA IRINA X LB. ENGLEZA SCHEVACH L. PREMIUL III
PREDA SILVIU DANIEL X LB. ENGLEZA VADUVA A. MENTIUNE
PRUNESCU MIHNEA XII LB. ENGLEZA GABROVEANU R. PREMIUL II
PURCARESCU CRISTINA IX LB. ENGLEZA ROVENTA G. MENTIUNE
ROSCA ROXANA XI LB. ENGLEZA GAE A. PREMIUL III
SARAFOLEANU LAVINIA RALUCA IX LB. ENGLEZA GHERASIE C. PREMIUL II
SANDULESCU DIANA XI LB. ENGLEZA GAE A. PREMIUL II
SCOROJITU CRISTINA XI LB. ENGLEZA GAE A. PREMIUL II
STANCIU IULIA ALEXANDRA IX LB. ENGLEZA VADUVA A. MENTIUNE
STANILA MARIA CLAUDIA IX LB. ENGLEZA GAVRILA M. PREMIUL II
STANUICA IRINA MONICA IX LB. ENGLEZA SCHEVACH L. PREMIUL III
STATESCU CARMEN IX LB. ENGLEZA GHERASIE C. PREMIUL II
STEFANACHE SABINA IX LB. ENGLEZA SCHEVACH L. PREMIUL III
TOMESCU ELENA X LB. ENGLEZA GHERASIE C. MENTIUNE
TRIFAN OANA XI LB. ENGLEZA GAE A. PREMIUL III
TUTESCU ANCA STEFANIA XI LB. ENGLEZA GAE A. PREMIUL I
VARGOLICI OANA XI LB. ENGLEZA SCHEVACH L. PREMIUL III
VISAN IRINA ELENA XI LB. ENGLEZA ROVENTA G. PREMIUL II
ZAHARIA ANCA XII LB. ENGLEZA RUSESCU ADINA PREMIUL I
ARANGHEL LAVINIA IX LB.FRANCEZA MITU LIVIA MENTIUNE
BODGROS ANA MARIA X LB.FRANCEZA MITU LIVIA MENTIUNE
CAZAN CAMELIA XI LB.FRANCEZA BRATU MARIA PREMIUL II C.N. MENTIUNE
DRAGHICI CRISTINA XII LB.FRANCEZA MITU LIVIA MENTIUNE
ILIE LAURENTIU XII LB.FRANCEZA RIZA DOINA MENTIUNE
JIANU GEANINA IX LB.FRANCEZA MITU LIVIA MENTIUNE
LAPADAT MIHAELA IX LB.FRANCEZA BUZATU ADRIANA MENTIUNE
MATEI ANDREEA X LB.FRANCEZA CIOBANU CRISTIANA PREMIUL III
MOTOI ALINA X LB.FRANCEZA CALOTA CARMEN PREMIUL III
MOTORGA GEORGIANA XII LB.FRANCEZA MITU LIVIA MENTIUNE
NICULESCU RALUCA MARIA XII LB.FRANCEZA MITU LIVIA PREMIUL I C.N. MENTIUNE
PLAVIT ROXANA XI LB.FRANCEZA BRATU MARIA PREMIUL III
POPESCU ANDREEA XI LB.FRANCEZA MIHAI DONA PREMIUL II C.N.
POPESCU SILVIA CARMEN X LB.FRANCEZA MIHAI DONA MENTIUNE
RASCOL LAVINIA IX LB.FRANCEZA CIOBANU CRISTIANA PREMIUL III
STANUICA IRINA MONICA IX LB.FRANCEZA BUZATU ADRIANA PREMIUL II
ANDREI ALIN X LB.GERMANA PESCARU MENTIUNE
BARBU IRINA X LB.GERMANA PESCARU PREMIUL III
DAHA ANA MARIA XII LB.GERMANA PESCARU PREMIUL I C.N.
DIACONESCU ANCA IX LB.GERMANA DUTA PREMIUL III
DITU ALINA IX LB.GERMANA DUTA MENTIUNE
DOBROTA ALEXANDRA IULIA X LB.GERMANA DUTA PREMIUL II C.N. PREMIUL III
MARDALE PATRICIA IX LB.GERMANA DUTA PREMIUL III
PIRSOI TEODORA X LB.GERMANA PESCARU MENTIUNE
STOICA RALUCA IX LB.GERMANA DUTA PREMIUL I
TOMESCU ANDRADA XII LB.GERMANA PESCARU PREMIUL II
ANTONIE MIHAELA ALEXANDRA VIII LB.ROMANA TURCIN EMILIA MENTIUNE
BOLOGA RAMONA VIII LB.ROMANA TURCIN EMILIA MENTIUNE
BONDEI ANA VI LB.ROMANA CISMARU MARIA MENTIUNE
BURLAN IUNIA VII LB.ROMANA CISMARU MARIA PREMIUL III C.N. MENTIUNE+ PREMIU SPECIAL
BUSUIOCESCU THEEA MIRUNA V LB.ROMANA CISMARU MARIA MENTIUNE
CALIN ANDREEA IX LB.ROMANA MENTIUNE
CIOI MARINA OANA V LB.ROMANA CISMARU MARIA MENTIUNE
CONSTANTIN IRINA LAVINIA VII LB.ROMANA CISMARU MARIA MENTIUNE
CRACIUN ADANA ELENA IX LB.ROMANA COJOCAREANU GABRIELA PREMIUL III
EFRIM ANDRA DARIA VIII LB.ROMANA TURCIN EMILIA MENTIUNE
GAMAN MIHNEA VII LB.ROMANA CISMARU MARIA MENTIUNE
GOGESCU FIONA VI LB.ROMANA CISMARU MARIA PREMIUL I C.N. PREMIUL I
ICA ALEXANDRA VI LB.ROMANA CISMARU MARIA PREMIUL III
ILINCA DIANA IX LB.ROMANA MENTIUNE
LEOVEANU MADALINA X LB.ROMANA MENTIUNE
LUCHICI ANTONIA IOANA VI LB.ROMANA POPA ARGENTINA MENTIUNE
MARIAN ADI RAZVAN V LB.ROMANA CISMARU MARIA MENTIUNE
MARINESCUANCA IOANA V LB.ROMANA CISMARU MARIA PREMIUL III
MLADIN IULIA ALEXANDRA V LB.ROMANA CISMARU MARIA PREMIUL I C.N. PREMIUL III
MOROSANU GABRIELA X LB.ROMANA COJOCAREANU GABRIELA PREMIUL II C.N.
MOTOI ALINA X LB.ROMANA MENTIUNE
PARSOI TEODORA X LB.ROMANA MENTIUNE
PAVEL LUMINITA IONELA VII LB.ROMANA CIOROIANU IULIANA MENTIUNE
SANDU FLORINA CRISTINA IX LB.ROMANA IONICESCU SERGIU PREMIUL II C.N.
SANDULESCU LIANA XI LB.ROMANA MENTIUNE
STANCIU CELA ROBERTA VII LB.ROMANA CISMARU MARIA MENTIUNE
STANUICA IRINA IX LB.ROMANA MENTIUNE
SANIA ANDRA IX LB.ROMANA MENTIUNE
STEFANESCU ANDREEA IX LB.ROMANA MENTIUNE
TRANCA ANDREEA VI LB.ROMANA TURCIN EMILIA MENTIUNE
TRIFAN OANA MARIA XI LB.ROMANA MENTIUNE
CRACIUN ADANA ELENA IX LIMBA LATINA PETRESCU ANGELA PREMIUL III
DOCHIA OANA MADALINA IX LIMBA LATINA PETRESCU ANGELA MENTIUNE
GANGU ALINA X LIMBA LATINA PETRESCU ANGELA PREMIUL I C.N. MENTIUNE
GHINESCU RUXANDRA OANA IX LIMBA LATINA PETRESCU ANGELA PREMIUL II
MITROI ADELA CRISTINA IX LIMBA LATINA PETRESCU ANGELA PREMIUL II C.N. PREMIU SPECIAL
SOREANU CRISTINA XI LIMBA LATINA PETRESCU ANGELA PREMIUL I C.N.
STANCIU LORENA XI LIMBA LATINA PETRESCU ANGELA PREMIUL III
ZAHARIA ANCA XII LIMBA LATINA PETRESCU ANGELA PREMIUL I C.N. MENTIUNE, Particip Conc Internat.
BOGDAN FLAVIA IX LOGICA CALIN TINA PREMIUL III
DOBRE DANIELA IX LOGICA CALIN TINA PREMIUL III
BODGROS ANA MARIA X LUMEA ROMANICA MITU LIVIA PREMIUL II C.N.
PREDOI CRISTIAN XII LUMEA ROMANICA MITU LIVIA PREMIUL I C.N.
AMZA CATALIN X MATEMATICA TUTESCU LUCIAN PREMIUL I C.N. MENTIUNE
BANUTOIU DORIAN XII MATEMATICA POPA MARIN PREMIUL II
DUMITRESCU IUSTIN IX MATEMATICA PATRASCU ION PREMIUL II C.N.
ETEGAN MARIA COSMINA IX MATEMATICA POPA MARIN MENTIUNE
ICA ALEXANDRA VI MATEMATICA IONESCU MARIA PREMIUL II C.N.
KEVORCHIAN ANDREEA VI MATEMATICA DIDU ILEANA MENTIUNE
MARIAN ADI RAZVAN V MATEMATICA IONESCU MARIA MENTIUNE
MARIN ALEXANDRU XII MATEMATICA DICU MIHAI PREMIUL III
MICU DIANA VII MATEMATICA PATRASCU ION MENTIUNE
RADU DANIELA NOELA IX MATEMATICA POPA MARIN MENTIUNE
SOSEA TIBI V MATEMATICA BALASOIU RAMONA MENTIUNE
TUTESCU ANCA STEFANIA XI MATEMATICA GRAMA DANIELA PREMIUL III C.N.
VRAJITOAREA ANDREI X MATEMATICA TUTESCU LUCIAN PREMIUL II C.N. MENTIUNE
BLENDEA ROXANA X PSIHOLOGIE OPRICA VERONICA MENTIUNE
CONSTANTIN ANCA XI PSIHOLOGIE OPRICA VERONICA MENTIUNE
DUMITRESCU ALEXANDRU XII PSIHOLOGIE CALIN TINA PREMIUL II
SANDULESCU LIANA XI PSIHOLOGIE CALIN TINA PREMIUL III
TRAISTA LUIZA X PSIHOLOGIE OPRICA VERONICA PREMIUL III
MICU DIANA VII SAH SZUCS A.M.+ LAZARCIUC N. PREMIUL I C.N.
SNAC X SNAC - 6 ELEVE CALIN TINA PREMIUL I
GEORGESCU PATRICIA IX SOCIOLOGIE CALIN TINA PREMIUL II
TIRSOAGA ANDRA XI SOCIOLOGIE CALIN TINA PREMIUL III
FOJICA ANDREEA VI TENIS DE MASA STAICU CRISTIAN MENTIUNE
TANASIE TIBERIU VIII TETRATLON SZUCS A.M.+ LAZARCIUC N. MENTIUNE
BONDEI ANA VI POEZIA CISMARU M.+ IONESCU M. PREMIUL I C.N.
DOMNISORU ROXANA VI POEZIA CISMARU M.+IONESCU M. PREMIUL III
GOGESCU FIONA VI POEZIA CISMARU M.+IONESCU M. PREMIUL II
ICA ALEXANDRA VI POEZIA CISMARU M.+IONESCU M. MENTIUNE
MARIAN ADI RAZVAN V POEZIA CISMARU M.+IONESCU M. PREMIUL I C.N.
MATEI IONUT RARES V POEZIA POPA A.+BALASOIU R. MENTIUNE
MLADIN IULIA ALEXANDRA V POEZIA CISMARU M.+IONESCU M. MENTIUNE

Get Firefox! Valid XHTML 1.0 Transitional